Szkolnictwo:

Wybierz swoje województwo:
dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie


Wybierz typ szkoły:
Gimnazjum
Liceum ogólnokształcące
Liceum ogólnokształcące uzupełniające dla absolwentów zasadniczych szkół zawodowych
Liceum profilowane
Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła policealna (ponadgimnazjalna)
Technikum
Technikum uzupełniające dla absolwentów zasadniczych szkół zawodowych
Technikum, liceum i szkoła równorzędna na podbudowie 8-letnie szkoły podstawowej
Technikum, liceum i szkoła równorzędna na podbudowie szkoły zasadniczej
Zasadnicza szkoła zawodowa
Zespół szkół i placówek oświatowych


Narzędzia dla webmastera i pozycjonera

Szkoły w Polsce - serwis internetowy prezentujący informacje o polskich szkołach. Z powodu dużej ilości informacji zapraszam do korzystania z naszego serwisu poprzez przeglądanie spisu szkół poprzez wybór województwa, a następnie powiatu i gminy.Województwo:
Typ szkoły:


Narzędzia dla webmastera i pozycjonera

Dodawarka stron do katalogów

Serwis Katalogowanie stron WWW, to jedna z najskuteczniejszych dodawarek stron do katalogów qlweb. Serwis jest prosty w obsłudze, pozwala na precyzyjne dobieranie kategorii, do których strona ma być dodawana oraz posiada szereg innych opcji - m.in. dzienny limit ilości wpisów, dzięki temu strona będzie miała zapewniony naturalny przyrost linków.

Można bezpłatnie przetestować działanie serwisu. W przypadku zainteresowania i chęci dodania kolejnych stron - serwis oferuje możliwość opłacenia dodatkowych punktów, za które będzie można dodać kolejne strony. Cena za jedna stronę, to tylko 7zł.

Dodatkowo dodawarka posiada rewelacyjny program partnerski, w którym użytkownicy otrzymują pieniądze za samą rejestracje poleconych osób oraz dodatkowo aż 40% wartości opłat, jakich dokonają zwerbowani użytkownicy.


Monitoring katalogów stron internetowych

Wyszukiwarka katalogów, to narzędzie, które udostępnia spisy i informacje o katalogach stron internetowych.

Katalogi można wyszukiwać po słowach kluczowych (np. serwis potrafi odszukać wszystkie katalogi, które zawierają kategorię "edukacja") oraz wg domen, w jakich się one znajdują.

Ważną funkcją serwisu jest zbieranie i archiwizowanie informacji o katalogach - pozycjonerzy mogą prześledzić rozwój wybranych katalogów - jak zmieniał się Google Page Rank, ilość zaindeksowanych stron oraz linków prowadzących do serwisu wg najpopularniejszych wyszukiwarek.

Serwis monitorje także katalogi zagraniczne, m.in. angielskie, włoskie, hiszpańskie, belgijskie i wiele innych.


Wolne domeny

Każdy pozycjoner potrzebuje dużej ilości domen, w których by mógł utrzymywać ciekawe serwisy internetowej - z tą myślą powstał serwis zii.pl. Serwis monitoruje stan domen internetowych oraz publikuje spisy wolnych domen, tzn. takich, które można zarejestrować.

Serwis dzieli się na 3 główne części:

Ciekawe domeny - serwis posiada bazę słownikową zawierającą blisko 100 tysięcy wyrazów z języka polskiego, sprawdza czy domeny są wolne z najpopularniejszymi końcówkami (.pl, .eu oraz domeny globalne).

Wolne domeny - serwis posiada bazę wygenerowanych ciągów wyrazów złożonych z 2 oraz 3 znaków. Monitoruje domeny globalne oraz wszystkie polskie domeny - zarówno .pl, jak i funkcjonalne oraz regionalne - ponad 150 typów domen.

Avaible Domains - serwis posiada bazę słownikową zawierającą wyrazy wchodzące w skład słownika angielskiego. Monitoruje domeny globalne oraz brytyjskie.


Darmowy hosting

Serwis Podstrona.pl umożliwia stworzenie własnej strony w 5 minut. Nie jest wymagana wiedza z zakresu html czy też programowania - dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii można korzystać z graficznego edytorka tekstu. Tworzenie stron w serwisie Podstrona.pl jest tak proste jak praca z edytorem tekstu.


Darmowe liczniki odwiedzin

Serwis z darmowymi licznkami odwiedzin istnieje już kilka lat. Jest jednym z liczących się serwisów oferującym darmowe liczniki. Można wybrać licznik spośród wielu dostępnych wzorów graficznych.


Konwerter znaków

Prosta strona, które umożliwia konwertowanie tekstu z windows-1250 na iso-8859-2. Strona jest lekka i szybka w ładowaniu, dzięki zastosowaniu języka JavaScript nie ma potrzeby pobierania plików na własny komputer.
Szkolnictwo.net | spis typów placówek | patroni szkolni | reklama w serwisie | kontakt
informacje o mundurkach szkolnych | narzędzia dla webmasterów | wallpapers
Szkolnictwo.net istnieje od sierpnia 2006 roku.